PŘÍBĚH POKLADU 7 TRUHLIC?

V pradávných dobách, za sedmero horami a sedmero řekami, ukryl tajemný čaroděj sedm vzácných truhlic, které skrývají lákavý poklad.


Čaroděj byl zlý, jak napovídá i jeho jméno Zloboděj, a odmítla vzít si ho za muže laskavá a spanilá princezna Krásněnka. Proto se mstivý čaroděj na princeznu i celé království velmi nahněval a zločinněje oloupil o jejich královský poklad. Po nějakém čase se ale Zloboděj začal o poklad bát, a tak usilovně přemýšlel, kde jej nejlépe skrýt. Rozhodl se, že poklad uloží do sedmi truhlic a ty rozmístí na tajná místa v Jihomoravském kraji. Každou z truhlic začaroval hádankami, aby je nikdo nemohl najít, truhlice otevřít, a připravit ho tak o ukradený poklad. Od té doby již uplynulo hodně času, na světě se vystřídalo několik generací a poklad sedmi truhlic byl téměř zapomenut. A zlého čaroděje naštěstí díky dobrotivosti lidí dávno vzal čas. Poklad sedmi truhlic je však stále ukrytý na tajných místech a čeká na své objevení.


A to je ideální příležitost pro vás! Zabalte svačinu a vydejte se za poklady sedmi truhlic s námi. Rodinné pasy pro vás připravily indicie a rébusy, které vás za těmito poklady dovedou.NEVÍŠ JAK HRÁT?
prohlédni si pravidla hry

HLAVNÍ VÝHRAUbytování pro rodinu (2 dospělí+2 děti) na 2 noci v Pekle Čertovina - Hotel Kocourkov.


Více informací...TERMÍNY SLOSOVÁNÍ HLAVNÍ VÝHRY

1. KOLO SOUTĚŽE

1.6.2023 - 31.10.2023

Slosování: 1.11.2023
Výhercem prvního kola se stala rodina Dvořákova z Brna. Gratulujeme!2. KOLO SOUTĚŽE

1.11.2023 - 30.6.2024

Slosování: 1.7.2024
Výherce bude o výhře obeznámen do 10.7.2024.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

     


© 2023 Rodinné pasy