JAK HRÁT HRU?

Postup hryKde?
1.Vyberte místo/okres, kam se vydáte hledat truhlici s pokladem.Webové stránky hry
2.Uhodněte přesné místo, kde se truhlice nachází. Webové stránky hry
3.Vyluštěte 3místný kód k otevření truhlice. Webové stránky hry
4.Vydejte se na výlet hledat truhlici s pokladem. Tajné místo
5.Otevřete truhlici.Tajné místo
6.Opište heslo.Tajné místo
7.Zapište se do knihy návštěv. Tajné místo
8.Zanechejte svůj poklad pro další objevitele. Tajné místo
9.Pečlivě zavřete truhlici. Tajné místo
10.Zadejte heslo a zařaďte se do slosování.Webové stránky hryUmístění truhlic 
Truhlice se nacházejí u partnerů projektu Rodinné pasy, v každém okrese můžete najít pouze jednu truhlici. Truhlice je umístěna v bezplatné zóně. Každá ze sedmi truhlic je jiná! Vybrali jsme sedm míst v Jihomoravském kraji, které jsou různorodé: může to být historický zámek, muzeum nebo třeba prodejna obuvi i dětské zábavní atrakce. Většinou v tomto místě dostanete také slevu na svůj Rodinný pas, tak si jej nezapomeňte vzít s sebou. 
Nejprve si vyberte, v kterém okrese chcete truhlici hledat. Prostřednictvím kvízových otázek musíte uhodnout, kde se vámi zvolená truhlice nachází. Po vyluštění místa, kde je truhlice ukryta, doporučujeme zkontrolovat otvírací dobu daného provozu. Prostor, kde se truhlice s pokladem nachází, je kamerově monitorován. Tím, že se zapojíte do hry, souhlasíte s podmínkami soutěže, tedy i s monitoringem vašeho pohybu u truhlice. Truhlice mění své umístění v okrese, proto sledujte hru vždy v aktuálním čase, než se za pokladem vydáte. Může se stát, že narazíte na odstávku truhlice, to znamená, že v tomto čase truhlici přemísťujeme na jiné místo. 


Putování pokladu 
Všechny truhlice po čase mění své umístění. Poklad se tedy stává putovním a mění se i přístupové kódy, které slouží k otevření truhlice. Vždy proto sledujte aktuální informace zde na webové stránce hry. 


Indicie
Indicie, které vás dovedou na místo, kde se truhla nachází, najdete na webové stránce hry, vždy pod jednotlivou truhlou u daného okresu. Indicie jsou ve formě otázek vztahujících se k místu, kde je truhlice umístěna. Správné odpovědi na otázky se vždy dají vyhledat na internetu. 


Kód k zámku
K otevření truhlice je nutné získat kód k otevření číselného zámku, který je na truhlici umístěn. Kód získáte na webové stránce hry, vždy pod jednotlivou truhlou u daného okresu. Kód získáte vyluštěním všeobecných vědomostních otázek.  Správné odpovědi na otázky se vždy dají vyhledat na internetu. Zadáním číselného kódu do zámku, který visí na truhlici, se zámek otevře. Následně je nutné zámek na truhlici vrátit a pootočit s číselným kódem. 


Něco vezmi, něco dej! 
Smyslem hry je najít truhlici, vzít si její obsah a na oplátku tam něco zanechat pro další objevitele. Když truhlici najdete, můžete si vzít poklad, který se v ní ukrývá. Na oplátku musíte do truhlice něco vložit pro hledače, který přijde po vás.  
DO TRUHLICE MUSÍTE VLOŽIT MINIMÁLNĚ TŘI VĚCI 
Co do truhlice patří: třeba to, co by mohlo udělat radost dětem: přívěšek, pohlednice vaší obce, dopis pro další objevitele, fotka, obrázek, hračka, omalovánka, klíčenka, propiska a další podobné věci či drobnosti, které potěší. Co by udělalo radost třeba vám?
Co do truhlice nepatří: potraviny, živí tvorové, rostliny, zbraně, tabákové výrobky, smetí a žádné předměty, které by mohly být pro děti nebezpečné.
 Velikost truhlice: výška 30 cm, hloubka 30 cm, šířka 80 cm 


Zlatý bonus
Rodinné pasy přidávají jednou za čas do každé truhly bonusový poklad. Můžete zde najít stolní hry, vstupenky nebo jiné lákavé dárečky. Bonusový poklad je označen zlatou kartou, která vás o nalezení zlatého bonusu informuje. 


Heslo do slosování 
Heslo, díky kterému se zapojíte do slosování o hlavní výhru v podobě rodinného pobytu, najdete umístěné v truhlici. Heslo je velmi důležité k tomu, abyste se mohli zapojit do slosování o hlavní výhru. Každá truhlice obsahuje jiné platné heslo. Čím více truhlic a tajných hesel najdete, tím máte větší šanci na hlavní výhru. Každá rodina může zaslat do slosování jedno heslo od každé truhlice, celkem tedy sedm hesel v rámci jednoho slosovatelného období. Není podmínkou hledat všech sedm hesel. Heslo si pečlivě opište nebo zapamatujte a doma na počítači nebo rovnou na místě pomocí chytrého mobilu jej zapište sem na tyto stránky pod příslušné místo truhlice, které jste navštívili. Pozor! Důležitá informace! Heslo se čte pozpátku.
Co budete k registraci do slosování potřebovat:
1. Heslo 
2. Příjmení, které máte uvedeno na vašem Rodinném pasu 
3. E-mailovou adresu 
4. Číslo Rodinného pasu 
UPOZORNĚNÍ! HESLO SE ČTE POZPÁTKU! 


Slosovatelné období a hlavní výhra  
Výherce hlavního pokladu ve formě rodinného pobytu losujeme jednou ročně. Do slosování se zařadíte zasláním správného hesla, které najdete v truhlici. Heslo je nutné zaslat v odpovědním formuláři nejpozději do termínu den před slosováním. Čím více truhlic a tajných hesel najdete, tím máte větší šanci na hlavní výhru v podobě rodinného pobytu. Každá rodina může zaslat do slosování jedno heslo od každé truhlice, celkem tedy sedm hesel v rámci jednoho slosovatelného období. Losování proběhne náhodným výběrem ze všech správně zaslaných odpovědí. Výherce bude o výhře informován e-mailovou nebo telefonickou zprávou nejpozději do deseti dní. Hlavní výhrou je rodinný pobyt na dvě noci s polopenzí. 


Losování prvního kola rodinné hry Poklad 7 truhlic je 1. 7. 2024. 
Hlavní výhrou prvního kola hry Poklad 7 truhlic je následující rodinný pobyt: 
PEKLO ČERTOVINA- HOTEL KOCOURKOV, ubytování pro rodinu, dva dospělí + dvě děti na dvě noci v tématických pokojích. 

www.peklocertovina.cz 


NEVÍŠ JAK HRÁT?
prohlédni si pravidla hry

HLAVNÍ VÝHRAUbytování pro rodinu (2 dospělí+2 děti) na 2 noci v Pekle Čertovina - Hotel Kocourkov.


Více informací...TERMÍNY SLOSOVÁNÍ HLAVNÍ VÝHRY

1. KOLO SOUTĚŽE

1.6.2023 - 31.10.2023

Slosování: 1.11.2023
Výhercem prvního kola se stala rodina Dvořákova z Brna. Gratulujeme!2. KOLO SOUTĚŽE

1.11.2023 - 30.6.2024

Slosování: 1.7.2024
Výherce bude o výhře obeznámen do 10.7.2024.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

     


© 2023 Rodinné pasy